Skip to product information
1 of 3

Bonita

Xhaketë Bonita #

Xhaketë Bonita #

Regular price Lek 6,500.00 ALL
Regular price Lek 6,500.00 ALL Sale price Lek 6,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketë Bonita vjen me një model vërtet të veçant. Moderne, mëngë të gjata, mbyllje me zinxhir dhe dy xhepa anash që mbyllen me zinxhir. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details