Skip to product information
1 of 3

Divine

Xhaketë Divine #

Xhaketë Divine #

Regular price Lek 1,000.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 1,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketë Divine vjen me një model vërtet të veçant. Jakë V, e shkurtër dhe me kopsa përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details