Skip to product information
1 of 3

Brave Soul

Xhaketë Jeans Brave Soul

Xhaketë Jeans Brave Soul

Regular price Lek 6,000.00 ALL
Regular price Lek 6,000.00 ALL Sale price Lek 6,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketë Jeans Brave Soul vjen me një model vërtet të veçant. Jakë e palosu, kopsa përpara dhe dy xhepa. Thurje dekoruese përpara dhe pas. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details