Skip to product information
1 of 3

S'Oliver

Xhaketë Jeans S´Oliver #

Xhaketë Jeans S´Oliver #

Regular price Lek 5,000.00 ALL
Regular price Lek 5,000.00 ALL Sale price Lek 5,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketë Jeans S´Oliver vjen me një model vërtet të veçant. Jakë e palosu, kopsa përpara dhe dy xhepa në kraharor. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details