Skip to product information
1 of 4

Antonela's Flavours

Xhaketë Kadife Daysie #

Xhaketë Kadife Daysie #

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketë Kadife Daysie vjen me një model vërtet të veçant. Jakë e palosu, kopsa përpara dhe dy xhepa në kraharor dhe te mesi. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details