Skip to product information
1 of 4

NAKD

Xhaketë NAKD #

Xhaketë NAKD #

Regular price Lek 4,900.00 ALL
Regular price Lek 4,900.00 ALL Sale price Lek 4,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketë NAKD me dy xhepa anash, jakë Kent dhe mbyllje me butona në pjesën e përparme. Komode për t'u veshur falë punimit me cilësi të lartë.
View full details