Skip to product information
1 of 3

NAKD

Xhaketë NAKD #

Xhaketë NAKD #

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketë NAKD vjen me një model vërtet të veçant. E shkurtë dhe komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details