Skip to product information
1 of 2

Nife

Xhaketë Nife

Xhaketë Nife

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketë Nife vjen me një model vërtet të veçant. Klasike me gjatësi normale dhe pa mbyllje përpara. Komod falë materialit me cilësi të lartë.
View full details