Skip to product information
1 of 3

Orsay

Xhaketë Orsay #

Xhaketë Orsay #

Regular price Lek 5,000.00 ALL
Regular price Lek 5,000.00 ALL Sale price Lek 5,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Size
Material
Xhaketë Orsay vjen me një model vërtet të veçant. Klasike, mëngë të gjata, mbyllje me kapse perpara dhe xhepa te fshehur. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details