Skip to product information
1 of 3

ICY

Xhaketë WHITE ICY #

Xhaketë WHITE ICY #

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketë WHITE ICY vjen me një model vërtet të veçant. Jakë e palosu, kopsa përpara dhe rrip në mes. Desing me motive hëne. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details