Skip to product information
1 of 5

Fabletix

Xhup Fabletix

Xhup Fabletix

Regular price Lek 10,000.00 ALL
Regular price Lek 10,000.00 ALL Sale price Lek 10,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhup Fabletix vjen me një model vërtet të veçant. Me zinxhir në mbyllje dhe dy xhepa, gjatësi deri te gjuri. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details