Skip to product information
1 of 4

CHLOE

Xhup Fabletix THE KHLOE EDIT

Xhup Fabletix THE KHLOE EDIT

Regular price Lek 10,000.00 ALL
Regular price Lek 10,000.00 ALL Sale price Lek 10,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhup Fabletix THE KHLOE EDIT vjen me një model vërtet të veçant. Me zinxhir në mbyllje dhe dy xhepa përpara, gjatësi deri te mesi. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details