Skip to product information
1 of 6

ICY

Xhup ICY #

Xhup ICY #

Regular price Lek 9,900.00 ALL
Regular price Lek 9,900.00 ALL Sale price Lek 9,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhup ICY vjen me një model vërtet të veçant. Me zinxhir dhe butona në mbyllje dhe qafe te mbuluar. Dy xhepa katror anash dhe gjatësi deri te gjuri. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details