Skip to product information
1 of 4

ICY

Xhup Jelek White ICY #

Xhup Jelek White ICY #

Regular price Lek 6,000.00 ALL
Regular price Lek 6,000.00 ALL Sale price Lek 6,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhup Jelek White ICY vjen me një model vërtet të veçant. Me zinxhir në mbyllje komplet e qafës. Dy xhepa anash dhe gjatësi deri te vithet. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details