Skip to product information
1 of 4

Noemi Kent

Xhup Noemi Kent #

Xhup Noemi Kent #

Regular price Lek 9,900.00 ALL
Regular price Lek 9,900.00 ALL Sale price Lek 9,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhup Noemi Kent vjen me një model vërtet të veçant. Me zinxhir dhe butona në mbyllje dhe qafe te mbuluar. Dy xhepa katror anash dhe gjatësi deri fund te kembeve. Hapje anesore me butona. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details