Skip to product information
1 of 4

Trendyol

Xhup Puffer Trendyol #

Xhup Puffer Trendyol #

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 7,000.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhup Puffer Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Me zinxhir në mbyllje dhe kapuç të gjerë. Dy xhepa katror anash dhe gjatësi deri te vithet. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details