Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 4

Sinsay

Bluzë Sportive Sinsay

Bluzë Sportive Sinsay

Prezzo di listino Lek 3,000.00 ALL
Prezzo di listino Lek 3,000.00 ALL Prezzo scontato Lek 3,000.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Bluzë Sportive Sinsay është vërtet e këndëshme në trup falë materialit të pambukut. Jakë te rrumbullaket dhe me mëngë të gjata, pushe nga brënda. Sportiv, modern dhe e përshatshme në përditshmërinë tuaj. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi