Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 5

Antonela's Flavours

Bluzë Antonela's Flavours

Bluzë Antonela's Flavours

Prezzo di listino Lek 3,000.00 ALL
Prezzo di listino Lek 3,000.00 ALL Prezzo scontato Lek 3,000.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Bluzë Antonela's Flavours vjen me një model vërtet të veçant. Palosje të hapur përpara, mëngë të mbledhura në fund dhe elegante. Me lidhje përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


Visualizza dettagli completi