Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 6

Trendyol

Bluzë Crop Trendyol

Bluzë Crop Trendyol

Prezzo di listino Lek 2,500.00 ALL
Prezzo di listino Lek 2,500.00 ALL Prezzo scontato Lek 2,500.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Bluzë Crop Trendyol është vërtet e këndëshme në trup falë materialit të pambukut. Jakë te rrumbullaket dhe me mëngë të gufuara në fund. Sportiv, modern dhe e përshatshme në përditshmërinë tuaj. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi