Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 3

Glo Story

Bluzë Glo Story #

Bluzë Glo Story #

Prezzo di listino Lek 3,500.00 ALL
Prezzo di listino Lek 3,500.00 ALL Prezzo scontato Lek 3,500.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Bluzë Sportive Glo Story vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të gjata, gjatësi deri te beli dhe me kapuç. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi