Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 4

Trendyol

Bluzë Golf Trendyol #

Bluzë Golf Trendyol #

Prezzo di listino Lek 3,500.00 ALL
Prezzo di listino Lek 3,500.00 ALL Prezzo scontato Lek 3,500.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Bluzë Golf Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Golf gjysëm dhe i ngyshtë pas trupit. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi