Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 2

Trendyol

Bluzë Golf Trendyol

Bluzë Golf Trendyol

Prezzo di listino Lek 4,000.00 ALL
Prezzo di listino Lek 4,000.00 ALL Prezzo scontato Lek 4,000.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Bluzë Golf Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Golf i trikotuar, mëngë të gjata dhe thurje gërsheti përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi