Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 1

JCL

Këmishë JCL #

Këmishë JCL #

Prezzo di listino Lek 2,900.00 ALL
Prezzo di listino Lek 2,900.00 ALL Prezzo scontato Lek 2,900.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material

Këmishë JCL vjen me një model vërtet të veçant. Me gjatësi poshtë gjurit dhe jakë V e palosur. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

Visualizza dettagli completi