Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 4

Antonela's Flavours

Bluzë/Këmishë Antonela's Flavours

Bluzë/Këmishë Antonela's Flavours

Prezzo di listino Lek 2,500.00 ALL
Prezzo di listino Lek 2,500.00 ALL Prezzo scontato Lek 2,500.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material

Bluzë/Këmishë Antonela's Flavours vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të shkurta, mbyllje me kopsa në forme diagonale dhe me design abstrakt me ngjyra. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

Visualizza dettagli completi