Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 2

KOTON

Bluzë/Këmishë KOTON #

Bluzë/Këmishë KOTON #

Prezzo di listino Lek 3,000.00 ALL
Prezzo di listino Lek 3,000.00 ALL Prezzo scontato Lek 3,000.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Bluzë/Këmishë KOTON vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të gjata me prerje V përpara dhe vija. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi