Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 6

Trendyol

Bluzë Këmishe Trendyol

Bluzë Këmishe Trendyol

Prezzo di listino Lek 3,900.00 ALL
Prezzo di listino Lek 3,900.00 ALL Prezzo scontato Lek 3,900.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Bluzë Këmishe Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Gjysëm bluzë gjysëm këmishë dhe me kapuç. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi