Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 2

Trendyol

Bluzë Sportive Trendyol #

Bluzë Sportive Trendyol #

Prezzo di listino Lek 2,500.00 ALL
Prezzo di listino Lek 2,500.00 ALL Prezzo scontato Lek 2,500.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material

Bluzë Sportive Trendyol është vërtet e këndëshme në trup. Jakë te rrumbullaket dhe me mëngë të gjata . Sportiv, modern dhe e përshatshme në përditshmërinë tuaj. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

Visualizza dettagli completi