Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 1

Tamaris

Bluzë Tamaris

Bluzë Tamaris

Prezzo di listino Lek 3,000.00 ALL
Prezzo di listino Lek 3,000.00 ALL Prezzo scontato Lek 3,000.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Bluzë Tamaris vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të zhapone dhe me lule pranverore.  Komode për t'u veshur falë punimit me cilësi të lartë.
Visualizza dettagli completi