Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 2

Trendyol

Bluzë Trendyol #

Bluzë Trendyol #

Prezzo di listino Lek 2,900.00 ALL
Prezzo di listino Lek 2,900.00 ALL Prezzo scontato Lek 2,900.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Bluzë Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Me mëngë të gjata, tepër e butë dhe me një hapje dekoruese përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi