Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 3

Dudlin

Çantë Dudlin Firenze #

Çantë Dudlin Firenze #

Prezzo di listino Lek 4,500.00 ALL
Prezzo di listino Lek 4,500.00 ALL Prezzo scontato Lek 4,500.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Color
Çantë Dudlin Firenze vjen me një model vërtet të veçant. Mbyllje me zinxhirë sipër dhe xhep përpara, rrip të gjatë që mbahet në shpatull. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi