Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 5

Micussi

Çantë Micussi #

Çantë Micussi #

Prezzo di listino Lek 5,500.00 ALL
Prezzo di listino Lek 5,500.00 ALL Prezzo scontato Lek 5,500.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Color
Material
Size
Çantë Micussi vjen me një model vërtet të veçant. Mbyllje me zinxhirë siper dhe në pjesën e pasme, dorezë me rrip të butë dhe rrip të gjatë që mbahet në shpatull. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi