Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 5

Micussi

Çante Micussi #

Çante Micussi #

Prezzo di listino Lek 5,000.00 ALL
Prezzo di listino Lek 5,000.00 ALL Prezzo scontato Lek 5,000.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Color
Material
Size
Çante Micussi vjen me një model vërtet të veçant. Rrip të gjatë rregullues dhe dorezë të butë dhe dyngjyrëshe. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi