Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 4

Micussi

Çante Micussi #

Çante Micussi #

Prezzo di listino Lek 4,900.00 ALL
Prezzo di listino Lek 4,900.00 ALL Prezzo scontato Lek 4,900.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Color
Çante Micussi vjen me një model vërtet të veçant. E ndarë me dy ngjyra, rrip krahu lëkure dhe zinxhir të thurur. Xhep me zinxhir ne pjesën e pasme. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi