Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 5

Vello

Çantë Vello #

Çantë Vello #

Prezzo di listino Lek 1,500.00 ALL
Prezzo di listino Lek 5,000.00 ALL Prezzo scontato Lek 1,500.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Color
Material
Size
Çantë Vello vjen me një model vërtet të veçant. Mbyllje me zinxhirë siper dhe rrip të gjatë (zinxhiri) që mbahet në shpatull. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi