Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 2

NAKD

Fund NAKD

Fund NAKD

Prezzo di listino Lek 3,900.00 ALL
Prezzo di listino Lek 3,900.00 ALL Prezzo scontato Lek 3,900.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Fund NAKD vjen me një model vërtet të veçant. I ngusht pas trupit dhe me Pemë si dekore. Me një të çarë mbrapa.Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi