Adidas

Fund Sportiv Adidas

Fund Sportiv Adidas

Prezzo di listino Lek 4,000.00 ALL
Prezzo di listino Lek 4,000.00 ALL Prezzo scontato Lek 4,000.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Fund Sportiv Adidas vjen me një model vërtet të veçant. Gjatesi trecerekshe dhe me dy xhepa perpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi