Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 3

Antonela's Flavours

Sneaker Sport #

Sneaker Sport #

Prezzo di listino Lek 4,000.00 ALL
Prezzo di listino Lek 4,000.00 ALL Prezzo scontato Lek 4,000.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Sneaker Sport vijnë me një model vërtet të veçant. Sportive dhe tepër moderne, të bardha me bezhë te ngjitëset dhe të kuqe në pjesën e pasme. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi