Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 4

Graceland

Sneaker Sport Graceland #

Sneaker Sport Graceland #

Prezzo di listino Lek 3,900.00 ALL
Prezzo di listino Lek 3,900.00 ALL Prezzo scontato Lek 3,900.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Sneaker Sport Graceland vijnë me një model vërtet të veçant. Sportive dhe tepër moderne, platformë të bardhë dhe pjesa sipër rrobë me lule të qëndisur. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi