Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 3

Van Hil

Sneaker Van Hil

Sneaker Van Hil

Prezzo di listino Lek 4,000.00 ALL
Prezzo di listino Lek 4,000.00 ALL Prezzo scontato Lek 4,000.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Sneaker Van Hil vijnë me një model vërtet të veçant. Sportive dhe tepër moderne, me gom të lartë dhe pranverore. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi