Glo Story

T-Shirt Glo Story

T-Shirt Glo Story

Prezzo di listino Lek 2,500.00 ALL
Prezzo di listino Lek 2,500.00 ALL Prezzo scontato Lek 2,500.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
T-Shirt Glo Story vjen me një model vërtet të veçant. Një ngjyrëshe (e bardhë) dhe me shkrim "Miss You" te stampuar. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi