Passa alle informazioni sul prodotto
1 su 4

Antonela's Flavours

Xhaketë Kadife Daysie #

Xhaketë Kadife Daysie #

Prezzo di listino Lek 4,000.00 ALL
Prezzo di listino Lek 4,000.00 ALL Prezzo scontato Lek 4,000.00 ALL
In offerta Esaurito
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Size
Color
Material
Xhaketë Kadife Daysie vjen me një model vërtet të veçant. Jakë e palosu, kopsa përpara dhe dy xhepa në kraharor dhe te mesi. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
Visualizza dettagli completi